Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид вихованця собаки
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид вихованця
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
тип засобу
Більше Меньше
форма засобу
Більше Меньше
вид товару
призначення / властивості
Більше Меньше
категорія препарату
Більше Меньше
діюча речовина
Більше Меньше
колір
Більше Меньше
лінійка препарату
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Засоби від бліх та кліщів для собак

Сортувати за
12345...13
282 грн.
1082 грн.
887 грн.
49 грн.
345 грн.
293 грн.
290 грн.
247 грн.
179 грн.
75 грн.
63.75 грн.
94 грн.
79.9 грн.
243 грн.
57 грн.
252 грн.
Сортувати за
12345...13

Які обрати засоби від бліх та кліщів для собак?

Люблячий хазяїн намагається всіма способами захистити свого собаку від небезпек. Робить щеплення, регулярно водить до ветеринара, вчить не вибігати на дорогу під машини. Дбає про профілактику зараження паразитами. Тому що ці дрібні комахи не менш небезпечні, ніж великі автомобілі та агресивні тварини. Набагато простіше захистити вихованця від ризиків отримати укуси паразитів, аніж потім лікувати від наслідків.

Небезпека бліх та кліщів для собак

 1. Блохи несуть серйозну загрозу псу, схильного до алергій. Їхня поява супроводжується сильним свербінням, розчісами, нагноєннями на пошкоджених ділянках шкіри, випаданням шерсті.
 2. Кліщі є переносниками захворювань, таких як ерліхіоз, анаплазмоз, піроплазмоз, бореліоз, енцефаліт. Якщо вчасно не вилікувати улюбленця, він може загинути.
 3. Блохи розносять не менш неприємні хвороби: щуровий та висипний тиф, чумну паличку, сальмонеллу, трипаносоми, гепатит. Ці захворювання небезпечні й у людини.
 4. Дрібні шкідники можуть викликати у тваринного анемію, якщо їх багато, а порода невелика або йдеться про щеняти.

Заразитися дуже просто. Достатньо погуляти з вихованцем біля куща, де гуляла заражена тварина. Або пройтися травою, де «живе» небезпека і принести її в будинок на взутті. Улюблені місця на псі, де розмножуються паразити - круп, вуха та пахви. Їх обов'язково слід оглядати після кожної прогулянки. Або купити спеціальні засоби від бліх та кліщів для собак.

Протипаразитарні препарати для собак: види

Умовно всі види коштів можна поділити на три групи:

 1. Репеленти – попереджають зараження, необхідних профілактики;
 2. Інсектоакарицидні – борються з комахами, що вже живуть на улюбленці;
 3. Акарицидно-репелентні – засоби комплексної дії: вбивають паразитів та захищають від повторного зараження.

Усі препарати можна знайти у різних формах випуску:

 • Шампунь для собак від бліх – антисептик із заспокійливою дією, який повинен усунути проблему та прискорити процес загоєння ранок від розчісування. Якісний продукт добре піниться, м'яко впливає на шкіру, не викликає алергій, ефективно усуває паразитів як на шерсті, так і під шкірою. Але такі препарати мають короткостроковий ефект.
 • Краплі – препарат широкого спектру дії, який має характерний запах і має на комах нервовопаралітичну дію. Краплі не лише вбивають комах, а й перешкоджають повторному зараженню, відлякуючи нових паразитів. Важливо не забувати вчасно наносити засіб та уважно стежити, щоб пес не злизав краплі – це може загрожувати його здоров'ю.
 • Спреї - інсектицидний засіб, який розпилюють на вихованця, обприскуючи всю шерсть. Дорослі паразити гинуть під час контакту. Але є ризик, що пес злиже частину спрею, що може призвести до інтоксикації.
 • Нашийники - довготривалий захист, який попереджає зараження улюбленця. Від якості нашийника залежатиме тривалість його «роботи» та ефективність. Також важливо звертати увагу на інструкцію, оскільки не всі варіанти дозволені слабким або хворим тваринам.
 • Таблетки - ліки від бліх для собак, які проникають у кровотік тварини і швидко діють. Але такий препарат усуває лише тих паразитів, які вкусять вихованця.

Як вибрати засіб від бліх та кліщів для собак

Краще, якщо препарат підбиратиметься індивідуально, з урахуванням стану здоров'я пса, його схильності до алергій та його фізіологічних особливостей. При покупці засобу від бліх у собак, а також ліки від кліщів слід:

 • аналізувати інформацію, вказану на упаковці – від складу до терміну придатності, щоб бути впевненим, що саме цей препарат не буде небезпечним для улюбленця;
 • стежити за правильністю використання продукту – дотримуватись регулярності обробки, дозування, умов зберігання препарату;
 • подбає, щоб пес не отруївся засобом, не злизав краплі – при перших симптомах інтоксикації варто звернутися до ветеринару.

Купити якісні антипаразитні засоби для собак можна в нашому Інтернет-магазині «Зоодом Бегемот». Ми надаємо сертифіковану продукцію за розумними цінами та здійснюємо доставку по всій Україні та Києву.


нагору