Ви дійсно бажаєте виконати цю дію?
Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення
Simparica Trio - таблетки від бліх і кліщів для собак, а також від глистів: ангіостронгільозу, дирофіляріозу і шлунково-кишкових нематод.
Загальні відомості:
Препарат випускається у формі таблеток, червонувато-коричневої п'ятикутної форми із закругленими краями. Таблетки Сімпаріка Тріо для собак мають з одного боку тиснення, що вказує кількість сароланера в таблетці.
Zoetis Simparica Trio випускають розфасованими по 3 таблетки в блістері.
Основні переваги Сімпаріка Тріо:
Переваги:
Застосування
Застосовувати собакам, які мають змішані інвазії зовнішніх (кліщів, бліх) і внутрішніх паразитів (гастроінтестинальних нематод) або підвищений ризик зараження. Таблетки Сімпаріка Тріо застосовують для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria spp.) і ангілостронгільозу (Angiostrongylus vasorum).
Ектопаразити
Гастроінтестинальні нематоди (глисти)
Для лікування при ураженнях гастроінтестинальними нематодами та дихальних шляхів:
Інші нематоди
Застереження
Кліщі та блохи повинні почати харчуватися на хазяїні, щоб сароланер почав на них діяти; тому не можна виключати передачу інфекційних захворювань. Цей ветеринарний лікарський препарат не ефективний проти дорослої стадії D. immitis. Однак випадкове введення собакам, інфікованим дорослими серцевими нематодами, не повинно створювати проблем із безпекою. Собаки в районах, ендемічних щодо серцевих нематод (або ті, що подорожували в ендемічні райони), можуть бути заражені дорослими серцевими нематодами. Підтримка ефективності макроциклічних лактонів має вирішальне значення для боротьби з Dirofilaria immitis. Щоб звести до мінімуму ризик селективної резистентності, рекомендується перевіряти собак як на наявність циркулюючих антигенів, так і наявність мікрофілярій у крові на початку кожного сезону профілактичного лікування. Лікувати слід лише негативних тварин, які передаються через паразитів.
Стійкість паразитів до будь-якого конкретного класу паразитицидів може розвинутися після частого або багаторазового використання продукту цього класу. Тому використання Simparica Trio має ґрунтуватися на оцінці кожного окремого випадку і місцевої епідеміологічної інформації про поточну сприйнятливість цільових видів, щоб обмежити можливість майбутньої селективної резистентності.
Фармакодинаміка
Сароланер - це акарицид та інсектицид, що належить до групи ізоксазолінів. Основним об'єктом дії сороланера у комах та акарид є функціональна блокада ліганд-залежних хлоридних каналів (ГАМК-рецептори та глутаматні рецептори). Сароланер блокує ГАМК- і глутамат-залежні хлоридні канали в центральній нервовій системі комах і акарид. Порушення сароланером роботи цих рецепторів запобігає поглинанню іонів хлору ГАМК- і глутаматзалежними іонними каналами, що призводить до збільшення нервової стимуляції та загибелі цільового паразита. Сароланер демонструє вищу функціональну здатність блокувати рецептори комах/аккарид порівняно з рецепторами ссавців. Сароланер не взаємодіє з відомими інсектицидними ділянками зв'язування нікотинових або інших ГАМК-ергічних інсектицидів, таких як неонікотиноїди, фіпроли, мілбеміцини, авермектини та циклодиєни. Сароланер ефективний проти дорослих бліх (Ctenocephalides spp.), а також проти деяких видів іксодових кліщів, таких як Dermacentor reticulatus, Ixodes hexagonus, Ixodes ricinus і Rhipicephalus sanguineus,
Лабораторні дослідження довели ефективність сароланера проти таких видів кліщів, як Dermacentor variabilis - вид кліщів роду D, Ixodes scapularis - іксодовий чорноногий кліщ, Amblyomma americanum - іксодові кліщі, A. maculatum - вид іксодових кліщів, а також кліща Demodex canis (демодекозний кліщ (підшкірний), що паразитує у волосяних фолікулах або біля них) і Otodectes cynotis (вушний (панцирний) кліщ, найпоширеніший збудник корости у собак).
Після застосування Сімпаріка Тріо загибель кліщів, що паразитують на тварині та нових інвазій, настає протягом 48 годин.
Для бліх початок ефективної дії препарату настає через 12-24 год після застосування і триває 5 тижнів. Блохи, які вже паразитували на тварині, гинуть через 8 годин після застосування препарату. Ветеринарний лікарський засіб вбиває нових бліх на собаці до того, як вони можуть відкласти яйця, і тому він запобігає забрудненню навколишнього середовища блохами в місцях, до яких собака має доступ.
Моксидектин - це макроциклічний лактон другого покоління сімейства мільбеміцинів. Його основним способом дії є втручання в нервово-м'язову передачу на рівні глутамат-залежних хлоридних каналів і, меншою мірою, ГАМК (гамма-аміномасляна кислота) - залежних каналів. Ця інтерференція призводить до відкриття хлоридних каналів на постсинаптичному з'єднанні, що забезпечує приплив хлорид-іонів. Це призводить до паралічу і загибелі паразитів, які зазнали впливу препарату.
Моксидектин активний щодо дорослих особин Toxocara canis, личинок L4 і незрілих стадій (L5) Ancylostoma caninum, L4 Dirofilaria immitis і незрілих стадій (L5) Angiostrongylus vasorum.
Пірантел - агоніст нікотинового ацетилхолінового (Асh) канального рецептора (nAChR). Пірантел імітує агоністичні ефекти АСh за рахунок високоафінного зв'язування з підтипоспецифічними іонофорними nAChR у нематодах, водночас не зв'язуючись при цьому з мускариновими nAChR. Після зв'язування з рецептором канал відкривається, щоб забезпечити приплив катіонів, що призводить до деполяризації та збудливого впливу на м'язи нематоди, що зрештою призводить до спастичного паралічу хробака і смерті. Пірантел активний щодо незрілих стадій (L5) і дорослих особин Toxocara canis, дорослих особин Ancylostoma caninum, Toxascaris leonina і Uncinaria stenocephala.
У цій фіксованій комбінації моксидектин і пірантел забезпечують додаткову антигельмінтну ефективність за рахунок різних механізмів дії. Зокрема, обидві діючі речовини сприяють загальній ефективності проти шлунково-кишкових нематод Ancylostoma caninum і Toxocara canis.
Сароланер легко та швидко всмоктується після перорального прийому, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові протягом 3,5 годин (максимальний час) після прийому з високою біодоступністю 86,7%. Сароланер повільно виводиться з плазми крові (період напіввиведення становить приблизно 12 днів) через біліарну екскрецію та виведення з фекаліями з незначним внеском метаболічного кліренсу.
Моксидектин легко і швидко всмоктується системно після перорального прийому, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові протягом 2,4 год (максимальний час) після прийому і з 66,9% біодоступністю. Моксидектин повільно виводиться з плазми крові (період напіввиведення становить приблизно 11 днів) через біліарну екскрецію та виведення з фекаліями з незначним внеском метаболічного кліренсу.
Пірантел ембонат погано всмоктується і абсорбована частина має максимальний час 1,5 години та період напіврозпаду 7,7 годин. Пірантел виводиться з фекаліями, а невелика поглинена частина виводиться в основному із сечею. Стан собак після вживання їжі не впливає на ступінь всмоктування сароланера і моксідектину.
Побічні реакції: Не відомі.
1 таблетка містить (в залежності від ваги собаки):
Допоміжні речовини: гіпромелоза, лактози моногідрат, крохмальний гліколат натрію типу А, меглюмін, бутилгідрокситолуол (Е321), пігментна суміш 018 (Е110, Е129, Е132), гідроксипропілцелюлоза, кремнезем колоїдний безводний, стеарат магнію, кукурудзяний крохмаль, кондитерский цукор, глюкоза рідка, порошок свинячої печінки, гідролізований рослинний білок, желатин, зародки пшениці, безводний гідрофосфат кальцію.
Таблетки Сімпарика Тріо інструкція до застосування:
Препарат призначений для перорального застосування. Собака може приймати таблетку як з їжею так і без. Таблетки Сімпаріка Тріо приємні на смак і легко поїдаються більшістю собак, коли їх пропонує власник.
Таблетки не потрібно ділити.
Препарат слід застосовувати тільки у собак, коли одночасно показано лікування кліщів/бліх і шлунково-кишкових нематод.
При відсутності ризику змішаної ко-інфекції слід застосовувати паразитицид більш вузького спектру дії. У ендемічних районах собаки повинні отримувати профілактичні процедури проти легеневих та/або серцевих нематод з щомісячними інтервалами.
Рекомендується продовжувати профілактику дирофіляріозу як мінімум до 1 місяця після останнього контакту з комарами.
Дозування:
Препарат застосовують одноразово перорально з кормом або без в наступних дозуваннях:
Тварини приймають препарат без особливих проблем, завдяки тому, що жувальні таблетки мають приємний смак. Якщо собака не з'їдає таблетку самостійно, слід її давати разом з кормом. Не допускається поділ таблетки.
Особливі запобіжні заходи, для осіб, які вводить ветеринарний лікарський засіб тваринам
Мити руки після контакту з продуктом.
Випадкове проковтування продукту потенційно може призвести до побічних ефектів, таких як минущі збуджуючі неврологічні ознаки. Щоб запобігти доступу дітей до продукту, з блістерної упаковки слід витягувати тільки одну жувальну таблетку за один раз і тільки при необхідності. Потім блістер повинен бути повернутий у картонну коробку відразу ж після використання, коробка повинна зберігатися у недоступному для дітей місці. У разі випадкового проковтування негайно звернутися за медичною допомогою і показати лікарю листівку-вкладку до продукту або етикетку.
Протипоказання:
Умови зберігання: Зберігати в сухому недоступному для дітей і тварин місці, при температурі від 15°С до 25°С.
Simparica Trio - таблетки від бліх і кліщів для собак, а також від глистів: ангіостронгільозу, дирофіляріозу і шлунково-кишкових нематод.
Загальні відомості:
Препарат випускається у формі таблеток, червонувато-коричневої п'ятикутної форми із закругленими краями. Таблетки Сімпаріка Тріо для собак мають з одного боку тиснення, що вказує кількість сароланера в таблетці.
Zoetis Simparica Trio випускають розфасованими по 3 таблетки в блістері.
Основні переваги Сімпаріка Тріо:
Переваги:
Застосування
Застосовувати собакам, які мають змішані інвазії зовнішніх (кліщів, бліх) і внутрішніх паразитів (гастроінтестинальних нематод) або підвищений ризик зараження. Таблетки Сімпаріка Тріо застосовують для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria spp.) і ангілостронгільозу (Angiostrongylus vasorum).
Ектопаразити
Гастроінтестинальні нематоди (глисти)
Для лікування при ураженнях гастроінтестинальними нематодами та дихальних шляхів:
Інші нематоди
Застереження
Кліщі та блохи повинні почати харчуватися на хазяїні, щоб сароланер почав на них діяти; тому не можна виключати передачу інфекційних захворювань. Цей ветеринарний лікарський препарат не ефективний проти дорослої стадії D. immitis. Однак випадкове введення собакам, інфікованим дорослими серцевими нематодами, не повинно створювати проблем із безпекою. Собаки в районах, ендемічних щодо серцевих нематод (або ті, що подорожували в ендемічні райони), можуть бути заражені дорослими серцевими нематодами. Підтримка ефективності макроциклічних лактонів має вирішальне значення для боротьби з Dirofilaria immitis. Щоб звести до мінімуму ризик селективної резистентності, рекомендується перевіряти собак як на наявність циркулюючих антигенів, так і наявність мікрофілярій у крові на початку кожного сезону профілактичного лікування. Лікувати слід лише негативних тварин, які передаються через паразитів.
Стійкість паразитів до будь-якого конкретного класу паразитицидів може розвинутися після частого або багаторазового використання продукту цього класу. Тому використання Simparica Trio має ґрунтуватися на оцінці кожного окремого випадку і місцевої епідеміологічної інформації про поточну сприйнятливість цільових видів, щоб обмежити можливість майбутньої селективної резистентності.
Фармакодинаміка
Сароланер - це акарицид та інсектицид, що належить до групи ізоксазолінів. Основним об'єктом дії сороланера у комах та акарид є функціональна блокада ліганд-залежних хлоридних каналів (ГАМК-рецептори та глутаматні рецептори). Сароланер блокує ГАМК- і глутамат-залежні хлоридні канали в центральній нервовій системі комах і акарид. Порушення сароланером роботи цих рецепторів запобігає поглинанню іонів хлору ГАМК- і глутаматзалежними іонними каналами, що призводить до збільшення нервової стимуляції та загибелі цільового паразита. Сароланер демонструє вищу функціональну здатність блокувати рецептори комах/аккарид порівняно з рецепторами ссавців. Сароланер не взаємодіє з відомими інсектицидними ділянками зв'язування нікотинових або інших ГАМК-ергічних інсектицидів, таких як неонікотиноїди, фіпроли, мілбеміцини, авермектини та циклодиєни. Сароланер ефективний проти дорослих бліх (Ctenocephalides spp.), а також проти деяких видів іксодових кліщів, таких як Dermacentor reticulatus, Ixodes hexagonus, Ixodes ricinus і Rhipicephalus sanguineus,
Лабораторні дослідження довели ефективність сароланера проти таких видів кліщів, як Dermacentor variabilis - вид кліщів роду D, Ixodes scapularis - іксодовий чорноногий кліщ, Amblyomma americanum - іксодові кліщі, A. maculatum - вид іксодових кліщів, а також кліща Demodex canis (демодекозний кліщ (підшкірний), що паразитує у волосяних фолікулах або біля них) і Otodectes cynotis (вушний (панцирний) кліщ, найпоширеніший збудник корости у собак).
Після застосування Сімпаріка Тріо загибель кліщів, що паразитують на тварині та нових інвазій, настає протягом 48 годин.
Для бліх початок ефективної дії препарату настає через 12-24 год після застосування і триває 5 тижнів. Блохи, які вже паразитували на тварині, гинуть через 8 годин після застосування препарату. Ветеринарний лікарський засіб вбиває нових бліх на собаці до того, як вони можуть відкласти яйця, і тому він запобігає забрудненню навколишнього середовища блохами в місцях, до яких собака має доступ.
Моксидектин - це макроциклічний лактон другого покоління сімейства мільбеміцинів. Його основним способом дії є втручання в нервово-м'язову передачу на рівні глутамат-залежних хлоридних каналів і, меншою мірою, ГАМК (гамма-аміномасляна кислота) - залежних каналів. Ця інтерференція призводить до відкриття хлоридних каналів на постсинаптичному з'єднанні, що забезпечує приплив хлорид-іонів. Це призводить до паралічу і загибелі паразитів, які зазнали впливу препарату.
Моксидектин активний щодо дорослих особин Toxocara canis, личинок L4 і незрілих стадій (L5) Ancylostoma caninum, L4 Dirofilaria immitis і незрілих стадій (L5) Angiostrongylus vasorum.
Пірантел - агоніст нікотинового ацетилхолінового (Асh) канального рецептора (nAChR). Пірантел імітує агоністичні ефекти АСh за рахунок високоафінного зв'язування з підтипоспецифічними іонофорними nAChR у нематодах, водночас не зв'язуючись при цьому з мускариновими nAChR. Після зв'язування з рецептором канал відкривається, щоб забезпечити приплив катіонів, що призводить до деполяризації та збудливого впливу на м'язи нематоди, що зрештою призводить до спастичного паралічу хробака і смерті. Пірантел активний щодо незрілих стадій (L5) і дорослих особин Toxocara canis, дорослих особин Ancylostoma caninum, Toxascaris leonina і Uncinaria stenocephala.
У цій фіксованій комбінації моксидектин і пірантел забезпечують додаткову антигельмінтну ефективність за рахунок різних механізмів дії. Зокрема, обидві діючі речовини сприяють загальній ефективності проти шлунково-кишкових нематод Ancylostoma caninum і Toxocara canis.
Сароланер легко та швидко всмоктується після перорального прийому, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові протягом 3,5 годин (максимальний час) після прийому з високою біодоступністю 86,7%. Сароланер повільно виводиться з плазми крові (період напіввиведення становить приблизно 12 днів) через біліарну екскрецію та виведення з фекаліями з незначним внеском метаболічного кліренсу.
Моксидектин легко і швидко всмоктується системно після перорального прийому, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові протягом 2,4 год (максимальний час) після прийому і з 66,9% біодоступністю. Моксидектин повільно виводиться з плазми крові (період напіввиведення становить приблизно 11 днів) через біліарну екскрецію та виведення з фекаліями з незначним внеском метаболічного кліренсу.
Пірантел ембонат погано всмоктується і абсорбована частина має максимальний час 1,5 години та період напіврозпаду 7,7 годин. Пірантел виводиться з фекаліями, а невелика поглинена частина виводиться в основному із сечею. Стан собак після вживання їжі не впливає на ступінь всмоктування сароланера і моксідектину.
Побічні реакції: Не відомі.
1 таблетка містить (в залежності від ваги собаки):
Допоміжні речовини: гіпромелоза, лактози моногідрат, крохмальний гліколат натрію типу А, меглюмін, бутилгідрокситолуол (Е321), пігментна суміш 018 (Е110, Е129, Е132), гідроксипропілцелюлоза, кремнезем колоїдний безводний, стеарат магнію, кукурудзяний крохмаль, кондитерский цукор, глюкоза рідка, порошок свинячої печінки, гідролізований рослинний білок, желатин, зародки пшениці, безводний гідрофосфат кальцію.
Таблетки Сімпарика Тріо інструкція до застосування:
Препарат призначений для перорального застосування. Собака може приймати таблетку як з їжею так і без. Таблетки Сімпаріка Тріо приємні на смак і легко поїдаються більшістю собак, коли їх пропонує власник.
Таблетки не потрібно ділити.
Препарат слід застосовувати тільки у собак, коли одночасно показано лікування кліщів/бліх і шлунково-кишкових нематод.
При відсутності ризику змішаної ко-інфекції слід застосовувати паразитицид більш вузького спектру дії. У ендемічних районах собаки повинні отримувати профілактичні процедури проти легеневих та/або серцевих нематод з щомісячними інтервалами.
Рекомендується продовжувати профілактику дирофіляріозу як мінімум до 1 місяця після останнього контакту з комарами.
Дозування:
Препарат застосовують одноразово перорально з кормом або без в наступних дозуваннях:
Тварини приймають препарат без особливих проблем, завдяки тому, що жувальні таблетки мають приємний смак. Якщо собака не з'їдає таблетку самостійно, слід її давати разом з кормом. Не допускається поділ таблетки.
Особливі запобіжні заходи, для осіб, які вводить ветеринарний лікарський засіб тваринам
Мити руки після контакту з продуктом.
Випадкове проковтування продукту потенційно може призвести до побічних ефектів, таких як минущі збуджуючі неврологічні ознаки. Щоб запобігти доступу дітей до продукту, з блістерної упаковки слід витягувати тільки одну жувальну таблетку за один раз і тільки при необхідності. Потім блістер повинен бути повернутий у картонну коробку відразу ж після використання, коробка повинна зберігатися у недоступному для дітей місці. У разі випадкового проковтування негайно звернутися за медичною допомогою і показати лікарю листівку-вкладку до продукту або етикетку.
Протипоказання:
Умови зберігання: Зберігати в сухому недоступному для дітей і тварин місці, при температурі від 15°С до 25°С.
Ви дійсно бажаєте виконати цю дію?