Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

ВАГА, кг.

Більше Меньше
форма упаковки

Вологий корм для собак (консерви для собак)

Сортувати за
12345...34
Сортувати за
12345...34

Сьогодні на ринку є величезний вибір кормів для собак. Можна вибрати та купити за прийнятною ціною

І це чудово, адже є можливість легко знайти саме ту форму корму, яка ідеально підійде конкретному собаці, а склад та ціна влаштує господаря.

Чим відрізняються консерви для собак з інших кормів?

Насамперед, формою випуску, консистенцією. Консерви часто вибирають для цуценят та літніх собак, у яких виникають труднощі з жуванням через вік. Такий корм їм легше прожувати.

Як і будь-який інший корм для собак, вологий корм можна розділити на такий, що підходять для постійного годування, та делікатесні. Консерви для постійного харчування мають більш збалансований склад, що містять необхідну кількість вітамінів, мінералів, корисних речовин.

Делікатесні ж консерви для собак не можуть становити більше 10% денного раціону собак, адже це тільки "смак", і ніяк не основний корм.

Продукти, у тому числі виготовлені консерви, залежить від класу корму. Якісні вологі корми містять 100% м'ясо або рибу та не містять субпродуктів.

Корми з нижчою ціною можуть містити субпродукти, що желюють речовини (соя, барвники, консерванти).

Це зовсім не означає, що гарні лише консерви преміум-класу, проте дбайливий господар має розуміти, чому ціна відрізняється.

До речі, ціна далеко не головна характеристика, проте вона має значення. У зоомагазинах Києва завдяки великій представленості виробників ціни можуть разюче відрізнятися. Тому вибираючи, варто орієнтуватися інші характеристики, про які розповімо далі.

Як вибрати та купити вологий корм (консерви) для собак у Києві?

Головне, на що варто звертати увагу, якщо ви купуєте вологий корм для собак, це

 • Основний склад
 • термін зберігання
 • рекомендації виробника щодо породи, віку, потреб собаки, для якої купуєте консерви, частоти вживання такого корму собакою.

У  Зоодом Бегемот Ви можете вибрати консерви для собак більш ніж 20 виробників! Ціна влаштує кожного покупця, і ми цим пишаємось. Самовивіз, доставка по Києву чи Україні – як Вам зручно.

Яким собакам підійдуть консерви та в чому їх переваги?

Практично будь-якому собаці (якщо це не заборонено за станом здоров'я):

 • цуценям
 • підліткам
 • дорослим
 • літнім собакам.

А також собакам з різним станом здоров'я, різною життєвою активністю, різних порід тощо.

Під час розробки кормів ці параметри обов'язково враховуються відповідальним виробником.

А переваги вологого корму для собак легко може назвати будь-хто, хто купував їх своєму вихованцю:

 • такі корми краще засвоюються
 • більше подобаються собакам
 • зручні (особливо у павучах) у поїздці, на дачі, у тривалих прогулянках, оскільки їх легко взяти із собою
 • паучі використовувати подвійно зручніше, тому що найчастіше їх обсяг розрахований на одне годування, і можна не боятися, що корм зіпсується
 • підходять щенятам і літнім собакам, оскільки пережовування не потребує серйозних зусиль.

Який би корм для свого вихованця Ви не обрали, варто пам'ятати, що найкраще для собаки – це різноманітне збалансоване харчування.

З турботою про тих, кого приручили,

"Зоодом Бегемот"

Часті запитання про консерви для собак

Як вибрати правильну консерву для собаки?

При виборі консервів для собаки важливо враховувати вік, розмір, активність і здоров'я тварини. Необхідно вибирати якісні консерви від відомих виробників, що містять необхідні поживні речовини для собаки. Також варто звернути увагу на склад консервів і переконатися, що вони не містять шкідливих інгредієнтів або алергенів.

Скільки консервів можна давати собаці на день?

Кількість консервів, які можна давати собаці на день, залежить від віку, розміру, активності та здоров'я тварини. Зазвичай рекомендується давати консерви собаці один або два рази на день у поєднанні з іншими видами харчування. Кількість консервів, які можна давати, також залежить від розміру консерви та рекомендацій виробника.

Чи може консерва для собак спричинити проблеми зі здоров'ям?

Консерви для собак можуть викликати проблеми зі здоров'ям, якщо вони містять шкідливі інгредієнти або алергени, які не підходять для вашого собаки. Тому важливо обирати якісні консерви від відомих виробників і стежити за складом продукту. Також не слід давати консерви собаці у великій кількості або як основний раціон харчування без консультації з ветеринарним лікарем.

Яких інгредієнтів слід уникати під час вибору консервів для собак?

Під час вибору консервів для собак слід уникати інгредієнтів, які можуть бути шкідливими або викликати алергію у тварини. Наприклад, слід уникати консервів зі штучними барвниками, ароматизаторами та консервантами. Також варто уникати консервів, які містять сої, кукурудзу та інші інгредієнти низької якості.

Чи можна давати консерви для собак як основний раціон харчування?

Консерви для собак можуть бути використані як основний раціон харчування, але рекомендується використовувати їх тільки за необхідності, наприклад, якщо собака не може або не повинен вживати сухий або натуральний корм. Консерви зазвичай містять більшу кількість води, ніж сухий корм, тому собака може потребувати більше консервів для отримання достатньої кількості поживних речовин. Якщо ви вирішили використовувати консерви як основний раціон харчування, слід обирати якісні консерви зі збалансованим складом і дотримуватися рекомендацій виробника щодо дозування та кількості годувань. Консультація з ветеринарним лікарем також рекомендується.

нагору