Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Обрані фільтри
Вид амуніції намордники
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
вид амуніції
Більше Меньше
особливості амуніції
Більше Меньше
вид товару
Більше Меньше
характеристики
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
матеріал
Більше Меньше
довжина
Більше Меньше
ширина
Більше Меньше
розмір, об'єм
Більше Меньше
колір
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Амуніція намордники для собак

Сортувати за
12
103 грн.
134 грн.
433 грн.
191 грн.
1082 грн.
191 грн.
143 грн.
760 грн.
188 грн.
191 грн.
143 грн.
67 грн.
191 грн.
143 грн.
188 грн.
213 грн.
189 грн.
695 грн.
468 грн.
Сортувати за
12

Намордник для собак: вибираємо за розміром

Намордник – це страховка і для господаря, і собаки. Великий вихованець у наморднику нікого не налякає і не завдасть шкоди, тому господар зможе нарешті розслабитися на прогулянці. Собаки середніх порід теж потребують намордників, особливо під час перевезення тварини у громадському транспорті чи багатолюдних місцях. Які бувають різновиди та які намордники для собак купити, розберемося разом.

Види намордників для собак

  • Шкіряний сітчастий. Відкритий намордник, у якому собака може рухати щелепами. Зазвичай його використовують для добродушних собак, які не виявляють реальної агресії. Знімається і надягає він дуже легко, собака почувається в ньому комфортно.
  • Шкіряний глухий. Намордник для агресивних та неслухняних вихованців. Тверда шкіра покриває пащу, на наморднику є лише дірки для дихання та вентиляції. У спекотну чи морозну погоду його не надягають, адже морда в ньому швидко упріває чи замерзає. Собака в такому наморднику не зможе дихати пащею, у спеку це може спровокувати тепловий удар.
  • Пластиковий. Намордник закриває пащу так, щоб язик у нього просунути було неможливо. Найчастіше використовується, щоб вихованець не підбирав нічого із землі під час прогулянки. Вважається намордником для дрібних порід собак.
  • Металевий. Намордник міцний та надійний, собака не зможе зняти його самостійно. Метал не дуже комфортний для вихованця, тому обов'язково має бути пом'якшений шкіряною вставкою.
  • Силіконові. М'яко фіксується і не тре морду, призначений для не агресивних порід собак.
  • Нейлоновий. Намордник для фіксації щелепи. Через нього собака може лише трохи облизати носа, але ні пити, ні їсти, ні часто дихати не зможе. Тому намордник не надягають надовго або в спеку. Найчастіше використовується у транспорті чи під час візиту до лікаря. Такий намордник підходить для маленьких собак.

 

Знімаємо мірки

Намордник не виконає своїх функцій, якщо доведеться за розміром. Щоб правильно його підібрати, потрібно виміряти параметри свого чотирилапого друга. Під час вимірів собака має бути спокійним, тримати пащу відкритою, рівно дихати. Ось які параметри потрібно виміряти:

  1. Довжина: Відстань від верхньої точки носа до точки, розташованої на відстані 0,7-1,2 см перед очима для дрібних порід та порід з короткою мордою та 1,2-1,9 см для великих порід та собак з довгою мордою.
  2. Окружність: довкола пащі на відстані довжини від верхньої точки носа. Вимірюється при закритій пащі. Додайте 0,6-1,2 см для невеликих собак і 1,2-2,5 см для середніх і великих порід.
  3. Лінія очей: відстань від точки, розташованої перед очима, до точки, розташованої за вухами на відстані 0,8-1,2 см від вух залежно від розміру собаки.
  4. Окружність шиї: довжина кола навколо шиї за вухами.
  5. Висота: вимірюється при комфортно відкритій пащі.
  6. Ширина: вимірюється найширша частина морди.

Хоча б чотири-п'ять із шести параметрів повинні точно підходити. Враховуйте, що така амуніція може бути на 1-2 сантиметри більша і довша. Якщо він буде меншим, то створить сильний дискомфорт і натріть пащу.

Що таке недоузок (халті)?

Недоузок іноді сприймають як дресирувальний намордник, але він відрізняється і за конструкцією, і за призначенням. Недоузок застосовують тоді, коли потрібно навчити великого собаку не рвати поводок, а звичайна антиривкова модель вже не допомагає. У конструкцію входять кілька скріплених ременів та м'яка вставка, щоб на морді не стиралася шерсть. Коли собака тягне, петля здавлює їй морду, а кільце на ремені підборіддя перешкоджає надмірному тиску.

Недолік застосовують для походу до ветеринара і в транспорті. Але якщо собака біжить погратися з іншими тваринами або його треба прив'язати, халті треба зняти. Вихованця в халті не можна залишати без уваги, адже якщо він зачепиться за щось, то може завдати собі серйозної шкоди.

Ви можете купити намордники для собаки в інтернет-магазині " Зоодом Бегемот ". В асортименті є різні види намордників найкращих брендів: Trixie (Тріксі), Collar, Before, Coastal, Flamingo. Консультанти інтернет-магазину порадять, які моделі підійдуть для кожного конкретного випадку та допоможуть підібрати правильний розмір.


нагору