Ви дійсно бажаєте виконати цю дію?
Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення
Комплексний антигельмінтик широкого спектра дії. Застосовується при цестодозах та нематодозах шлунково-кишкового тракту.
Поєднання речовин, що входять до складу препарату, забезпечує його антигельмінтну дію на всі фази розвитку круглих, включаючи мікрофілярій, і стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак.
Диронет 500: діє проти 14 видів гельмінтів, профілактика дирофіляріозу, з лікувальною та профілактичною метою застосовують індивідуально перорально одноразово в ранкове годування в дозі 1 таблетка на 10 кг маси тварини.
Фармакологічні властивості:
ДИРОНЕТ відноситься до комбінованих антигельмінтних лікарських засобів широкого спектру дії. Комбінація діючих речовин, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельмінтної дії на всі фази розвитку круглих і стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак і котів, у тому числі Toxocara canis, T. cati, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum, Trichuris vulpis, Echinococcus granulosus, E. multilocularis, Diphyllobothrium Latum, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., а також личинкових фаз розвитку (мікрофілярій) Dirofilaria immitis u D. repens.
Пірантел памоат - з'єднання групи піримідинів. Активний щодо статевозрілих і нестатевозрілих нематод. Механізм його дії заснований на блокаді передачі нервових імпульсів у нервово-м'язових синапсах шляхом деполяризації мембран м'язових клітин, що спричиняє параліч м'язової системи нематод. Пірантел погано всмоктується, що забезпечує його пролонговану дію на гельмінтів у кишечнику; виводиться з організму переважно у незміненому вигляді (93%) з фекаліями.
Празиквантел - з'єднання групи піразінізохінолінів. Активний щодо статевозрілих і нестатевозрілих цестод. Механізм його дії заснований на індукуванні розпаду тегументу та інгібуванні фумаратредуктазу, стійкій деполяризації м'язових клітин гельмінту, порушенні енергетичного обміну, викликає параліч та загибель цестод та сприяє їх виведенню із шлунково-кишкового тракту. Празиквантел швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові через 1-3 години, розподіляється в органах та тканинах тварини; зв'язується із сироватковими білками крові (70-80%), частково метаболізується у печінці, реекскретується у кишківник, виводиться з організму в основному із сечею (до 80%).
Івермектин - з'єднання класу макроциклічних лактонів, має виражену антигельмінтну дію на личинкові та статевозрілі фази розвитку нематод, у тому числі D. immitis та D.repens. Механізм його дії полягає в впливі на величину струму іонів хлору через мембрани нервових та м'язових клітин паразита. Основною мішенню є глютаматчутливі хлорні канали, а також рецептори гамма-аміномасляної кислоти. Зміна струму іонів хлору порушує проведення нервових імпульсів, що призводить до паралічу та загибелі паразита. Після перорального введення івермектин досягає максимальної концентрації у крові протягом 3 годин, виводиться з організму із сечею та жовчю, у лактуючих тварин частково з молоком.
Порядок застосування
Призначають собакам та кішкам з метою лікування та профілактики нематодозів шлунково-кишкового тракту та цестодозів, а також для профілактики дирофіляріозу. Протипоказанням до застосування препарату ДИРОНЕТ є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. Не слід застосовувати препарат тваринам масою менше 0,5 кг. Собакам, чутливих до макроциклічних лактонів порід, у тому числі бобтейлу, коллі, шелті та їх помісей, лікарський препарат застосовується за призначенням та під контролем ветеринарного лікаря. При цестодозах та нематодозах шлунково-кишкового тракту з лікувальною та профілактичною метою застосовують індивідуально перорально одноразово в ранкове годування у наступних дозах: пірантелу памоат-15 мг/кг, празиквантел – 5 мг/кг, івермектин – 0,0
З профілактичною метою дегельмінтизації проводять щокварталу, а також перед кожною вакцинацією. Для зниження кількості мікрофілярій, що циркулюють у крові інвазованих D. immitis або D. repens тварин, препарат призначають у терапевтичній дозі одноразово, один раз на місяць. З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучному захворюванні регіоні застосовують у весняно-літньо-осінній період: одноразово перед початком літа комарів (березень-квітень), потім щомісяця з квітня по жовтень, і останній раз у сезоні через 1 місяць після закінчення літа комарів ( жовтень листопад).
Спеціальної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. При передозуванні препарату у тварин може спостерігатися пригнічений стан, відмова від корму, надлишкове слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту. Специфічні засоби детоксикації відсутні, застосовують загальні заходи, спрямовані на виведення лікарського засобу з організму.
Особливостей дії препарату при його першому застосуванні чи відміні не встановлено.
Забороняється застосування лікарського препарату самкам про період вагітності та лактації, а також щенятам і кошенятам молодше 3-тижневого віку.
Слід уникати порушень рекомендованих термінів дегельмінтизації тварин, оскільки це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску чергової дачі препарату його задають тій же дозі і за тією ж схемою.
При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів лікарського препарату та появі алергічних реакцій його використання припиняють та призначають тварині антигістамінні препарати та засоби симптоматичної терапії.
Заходи особистої профілактики:
При роботі з препаратом слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими засобами. Під час роботи забороняється курити, пити та вживати їжу. Після роботи руки слід вимити теплою водою з милом.
Порожню упаковку з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами. При випадковому контакті лікарського засобу зі шкірою чи слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю води. Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту.
У разі появи алергічних реакцій або при випадковому потраплянні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку).
Умови зберігання:
Зберігають препарат у закритій упаковці виробника, в захищеному від прямого сонячного проміння місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 0°C до 25°С.
ДИРОНЕТ не слід застосовувати одночасно з іншими антигельмінтними препаратами. Відомості про несумісність лікарського препарату з лікарськими засобами інших фармакологічних груп, кормами та кормовими добавками відсутні.
Діронет не призначений для застосування продуктивним тваринам.
Термін придатності препарату за умови дотримання умов зберігання – 2 роки з дня виготовлення. Диронет таблетки після закінчення терміну придатності не повинен застосовуватись.
Препарат є таблетками від жовтого до сірого кольору, з ризиком з одного боку, масою 0,5 г.
Диронет таблетки випускають розфасованими по 6 таблеток у блістерах з паперу, що ламінує, упакованих у картонні коробки.
Диронет таблетки як діючі речовини містять: пірантелу памоат (150 мг у таблетці), празиквантел (50 мг у таблетці) та івермектин (0,06 мг у таблетці), а також допоміжні компоненти: лактозу та крохмаль картопляний
Диронет таблетки призначають собакам та кішкам з метою лікування та профілактики нематодозів шлунково-кишкового тракту та цестодозів, а також для профілактики дирофіляріозу.
При нематодозах та цестодозах шлунково-кишкового тракту препарат вводять тваринам одноразово, індивідуально в ранкове годування в дозі 1 таблетка на 10 кг маси тварини.
Спеціальної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.
З профілактичною метою тварин дегельмінтизують щокварталу.
Для припинення мікрофіляріємії тваринам, інвазованим Dirofilaria repens або Dirofilaria immitis, препарат призначають у терапевтичній дозі одноразово, один раз на місяць.
З метою профілактики дирофіляріозу Диронет застосовують у весняно-літньо-осінній період: одноразово перед початком літа комарів (березень-квітень), потім щомісяця протягом усього періоду з квітня по жовтень, і останній раз у сезоні через 1 місяць після закінчення літа комарів (жовтень) -листопад).
Побічних явищ та ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до активних компонентів препарату та появі алергічних реакцій застосування Диронету таблеток припиняють.
Диронет таблетки не слід застосовувати спільно з похідними піперазину, а також вагітним і лактуючим тваринам, цуценятам і кошеням молодше 3-тижневого віку.
Комплексний антигельмінтик широкого спектра дії. Застосовується при цестодозах та нематодозах шлунково-кишкового тракту.
Поєднання речовин, що входять до складу препарату, забезпечує його антигельмінтну дію на всі фази розвитку круглих, включаючи мікрофілярій, і стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак.
Диронет 500: діє проти 14 видів гельмінтів, профілактика дирофіляріозу, з лікувальною та профілактичною метою застосовують індивідуально перорально одноразово в ранкове годування в дозі 1 таблетка на 10 кг маси тварини.
Фармакологічні властивості:
ДИРОНЕТ відноситься до комбінованих антигельмінтних лікарських засобів широкого спектру дії. Комбінація діючих речовин, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельмінтної дії на всі фази розвитку круглих і стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак і котів, у тому числі Toxocara canis, T. cati, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum, Trichuris vulpis, Echinococcus granulosus, E. multilocularis, Diphyllobothrium Latum, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps, Taenia spp., а також личинкових фаз розвитку (мікрофілярій) Dirofilaria immitis u D. repens.
Пірантел памоат - з'єднання групи піримідинів. Активний щодо статевозрілих і нестатевозрілих нематод. Механізм його дії заснований на блокаді передачі нервових імпульсів у нервово-м'язових синапсах шляхом деполяризації мембран м'язових клітин, що спричиняє параліч м'язової системи нематод. Пірантел погано всмоктується, що забезпечує його пролонговану дію на гельмінтів у кишечнику; виводиться з організму переважно у незміненому вигляді (93%) з фекаліями.
Празиквантел - з'єднання групи піразінізохінолінів. Активний щодо статевозрілих і нестатевозрілих цестод. Механізм його дії заснований на індукуванні розпаду тегументу та інгібуванні фумаратредуктазу, стійкій деполяризації м'язових клітин гельмінту, порушенні енергетичного обміну, викликає параліч та загибель цестод та сприяє їх виведенню із шлунково-кишкового тракту. Празиквантел швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові через 1-3 години, розподіляється в органах та тканинах тварини; зв'язується із сироватковими білками крові (70-80%), частково метаболізується у печінці, реекскретується у кишківник, виводиться з організму в основному із сечею (до 80%).
Івермектин - з'єднання класу макроциклічних лактонів, має виражену антигельмінтну дію на личинкові та статевозрілі фази розвитку нематод, у тому числі D. immitis та D.repens. Механізм його дії полягає в впливі на величину струму іонів хлору через мембрани нервових та м'язових клітин паразита. Основною мішенню є глютаматчутливі хлорні канали, а також рецептори гамма-аміномасляної кислоти. Зміна струму іонів хлору порушує проведення нервових імпульсів, що призводить до паралічу та загибелі паразита. Після перорального введення івермектин досягає максимальної концентрації у крові протягом 3 годин, виводиться з організму із сечею та жовчю, у лактуючих тварин частково з молоком.
Порядок застосування
Призначають собакам та кішкам з метою лікування та профілактики нематодозів шлунково-кишкового тракту та цестодозів, а також для профілактики дирофіляріозу. Протипоказанням до застосування препарату ДИРОНЕТ є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. Не слід застосовувати препарат тваринам масою менше 0,5 кг. Собакам, чутливих до макроциклічних лактонів порід, у тому числі бобтейлу, коллі, шелті та їх помісей, лікарський препарат застосовується за призначенням та під контролем ветеринарного лікаря. При цестодозах та нематодозах шлунково-кишкового тракту з лікувальною та профілактичною метою застосовують індивідуально перорально одноразово в ранкове годування у наступних дозах: пірантелу памоат-15 мг/кг, празиквантел – 5 мг/кг, івермектин – 0,0
З профілактичною метою дегельмінтизації проводять щокварталу, а також перед кожною вакцинацією. Для зниження кількості мікрофілярій, що циркулюють у крові інвазованих D. immitis або D. repens тварин, препарат призначають у терапевтичній дозі одноразово, один раз на місяць. З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучному захворюванні регіоні застосовують у весняно-літньо-осінній період: одноразово перед початком літа комарів (березень-квітень), потім щомісяця з квітня по жовтень, і останній раз у сезоні через 1 місяць після закінчення літа комарів ( жовтень листопад).
Спеціальної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. При передозуванні препарату у тварин може спостерігатися пригнічений стан, відмова від корму, надлишкове слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту. Специфічні засоби детоксикації відсутні, застосовують загальні заходи, спрямовані на виведення лікарського засобу з організму.
Особливостей дії препарату при його першому застосуванні чи відміні не встановлено.
Забороняється застосування лікарського препарату самкам про період вагітності та лактації, а також щенятам і кошенятам молодше 3-тижневого віку.
Слід уникати порушень рекомендованих термінів дегельмінтизації тварин, оскільки це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску чергової дачі препарату його задають тій же дозі і за тією ж схемою.
При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів лікарського препарату та появі алергічних реакцій його використання припиняють та призначають тварині антигістамінні препарати та засоби симптоматичної терапії.
Заходи особистої профілактики:
При роботі з препаратом слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими засобами. Під час роботи забороняється курити, пити та вживати їжу. Після роботи руки слід вимити теплою водою з милом.
Порожню упаковку з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами. При випадковому контакті лікарського засобу зі шкірою чи слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю води. Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту.
У разі появи алергічних реакцій або при випадковому потраплянні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку).
Умови зберігання:
Зберігають препарат у закритій упаковці виробника, в захищеному від прямого сонячного проміння місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 0°C до 25°С.
ДИРОНЕТ не слід застосовувати одночасно з іншими антигельмінтними препаратами. Відомості про несумісність лікарського препарату з лікарськими засобами інших фармакологічних груп, кормами та кормовими добавками відсутні.
Діронет не призначений для застосування продуктивним тваринам.
Термін придатності препарату за умови дотримання умов зберігання – 2 роки з дня виготовлення. Диронет таблетки після закінчення терміну придатності не повинен застосовуватись.
Препарат є таблетками від жовтого до сірого кольору, з ризиком з одного боку, масою 0,5 г.
Диронет таблетки випускають розфасованими по 6 таблеток у блістерах з паперу, що ламінує, упакованих у картонні коробки.
Диронет таблетки як діючі речовини містять: пірантелу памоат (150 мг у таблетці), празиквантел (50 мг у таблетці) та івермектин (0,06 мг у таблетці), а також допоміжні компоненти: лактозу та крохмаль картопляний
Диронет таблетки призначають собакам та кішкам з метою лікування та профілактики нематодозів шлунково-кишкового тракту та цестодозів, а також для профілактики дирофіляріозу.
При нематодозах та цестодозах шлунково-кишкового тракту препарат вводять тваринам одноразово, індивідуально в ранкове годування в дозі 1 таблетка на 10 кг маси тварини.
Спеціальної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.
З профілактичною метою тварин дегельмінтизують щокварталу.
Для припинення мікрофіляріємії тваринам, інвазованим Dirofilaria repens або Dirofilaria immitis, препарат призначають у терапевтичній дозі одноразово, один раз на місяць.
З метою профілактики дирофіляріозу Диронет застосовують у весняно-літньо-осінній період: одноразово перед початком літа комарів (березень-квітень), потім щомісяця протягом усього періоду з квітня по жовтень, і останній раз у сезоні через 1 місяць після закінчення літа комарів (жовтень) -листопад).
Побічних явищ та ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до активних компонентів препарату та появі алергічних реакцій застосування Диронету таблеток припиняють.
Диронет таблетки не слід застосовувати спільно з похідними піперазину, а також вагітним і лактуючим тваринам, цуценятам і кошеням молодше 3-тижневого віку.
Ви дійсно бажаєте виконати цю дію?